Genç Öncüler Darıca Bayramoğlu İstişare Kampında Buluştu!

Genç Öncüler Ağu 14, 2015 0 Yorum

IMG_5779

 

21-25 Temmuz tarihleri arasından Türkiye’nin dört bir yanından gelen Genç Öncüler Darıca Bayramoğlu Basın İlan Kurumu Tatil Köyü tesislerinde buluştular. Geçmişin muhasebesini, geleceğin inşasını konuştular.

Umran Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Şemseddin Özdemir “Kur’an’a yaklaşım tarzları” ve “Müminlerin Özellikleri”, Vahap Yaman “Umran Kültür Medeniyet Hareketi ve idealimiz” Prof. Dr. Burhanettin Can “Değişen Dengeler Bağlamında  Türkiye’nin Stratejik Önemi”, “Mücadele Bilinci ve Sosyal Sorumluluk” konularında sunumlarını gerçekleştirdiler.

Programda ayrıca iki önemli çalıştay gerçekleştirildi. “Gençliğin Gözüyle Gençliğin Sorunları” ve “Gençliğin İletişim Dili” konularında Genç Öncüler beş günlük kamp sürecinde beyin fırtınası yaptılar ve son iki gece çalıştay sunumlarını gerçekleştirdiler. Çalıştay değerlendirmelerini Prof. Dr. Burhanettin Can moderatörlüğünde gerçekleştiren Genç Öncüler kamptan memnuniyetlerini bildirdiler. Kampla ilgili son değerlendirmelerin toplanmasının ardından bir başka kampta buluşmak duasıyla vedalaştılar.

Yorumlar

    Henüz yorum yapılmamış...

Bir Yorum Ekle

Gönder