Erkekler Lise Ara Kampı

Genç Öncüler Etkinlikler 4 Şubat 2017 0 Yorum

Araştırma ve Kültür Vakfı'mızın, Kağıthane şubesinde gerçekleştirdiğimiz kampımız İzmit-Kartepe'de son buldu.

 

Kamp boyunca liseli kardeşlerimiz, kardeşliklerini pekiştirdiler, sohbetler eşliğinde tefekkür ettiler, okul döneminde ki yoğunluklarından bir nebze sıyrıldılar.

Kamp boyunca liseli kardeşlerimizle; namazdan Kur'ân-ı Kerim'in nasıl bir kitap olduğuna, sosyal medyanın nasıl kullanılması gerektiğinden Türkiye’de darbelerin tarihine kadar geniş bir alanda sohbetler yaptık.

Kardeşlerimiz kamp boyunca çeşitli etkinlik ve oyunlarda bir arada bulundular. Ve kampımızın her gününün akşamına film izleme, halı saha maçı ve sıra gecesi olmak üzere bir program koyduk. Kardeşlerimizin bu programlara iltifatı oldukça yüksekti.

 

Lise kampları genel lise programları arasında birlikte vakit geçirmeye en elverişli ortamları sağlar. Bu ortamın aracılığı ile kardeşliliğin pekişmesi sağlanabilir ve hatta vakti aynı anda hem keyifli hem de verimli geöçirme tcrübesi elde edilebilir. Genç Öncüler Lise Komisyonu oalrak kamp faaliyetlerimizxde güttüğümüz fikir işte bu şekilde kardeşlerimizin zamanı verimli geçirirken doğal bir şekilde birlikteliklerinmi de kazanmaları ve bu kazanımlarını da hayırlı işler yolunda bir artı olarak görmektir.

Yorumlar

    Henüz yorum yapılmamış...

Bir Yorum Ekle

Gönder